Blog głównie ode mnie dla mnie, bo na drzwiach do mojego pokoju nie ma już miejsca.
Jeśli coś na tym skorzystacie to jeszcze lepiej.
To po prostu rejestr przeczytanych przeze mnie książek, może z czasem zacznę też zapisywać moje przemyślenia z ich lektury, ale niczego nie obiecuję
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz